Wirtualne Targi Pracy Staż w IT

Zapraszamy na Wirtualne Targi Pracy – spotkaj się z nami online!

Każdej wiosny zespół HR IT.integro ruszał w tournée po Polsce, aby zaprezentować program stażu w IT Career Starter na Akademickich Targach Pracy. Tego roku udało nam się dotrzeć tylko do Krakowa na targi organizowane przez Akademię Górniczo-Hutniczą. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy 5 marca odwiedzili nasze stoisko!

Mimo okoliczności nadal chcemy się z Wami, potencjalnymi kandydatami na staż, spotkać! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w Wirtualnych Targach Pracy IT.integro Career Starter 2020 LIVE.

8 kwietnia
11.00-13.00

Rejestracja

Wirtualne spotkanie

Po co organizujemy takie wydarzenie? Uczestnicząc w targach dla studentów i absolwentów, przeprowadzamy niezliczoną ilość rozmów, odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące naszej oferty.

  • Jakie są wymagania, aby dostać się na staż?
  • Czy planujemy przedłużanie współpracy?
  • Czy staż jest płatny?
  • Czy absolwenci również mogą aplikować?
  • Jak wygląda rekrutacja?
  • Jaka jest kultura organizacyjna IT.integro?
  • Czy mamy owocowe czwartki, jesteśmy fit i korzystamy z programu Multisport?

Na te i inne Wasze pytania chcemy odpowiedzieć właśnie podczas Wirtualnych Targów Pracy. Aby wziąć w nich udział, nie musicie od razu aplikować na staż. Wydarzenie ma Wam ułatwić podjęcie decyzji, czy nasza oferta stażu w IT w ogóle odpowiada Waszym oczekiwaniom.

O czym opowiemy?

Wirtualne Targi Pracy poprowadzi Marta, specjalistka z zespołu HR. Przedstawi ideę programu stażowego Career Starter, opowie o zaplanowanym cyklu szkoleń i celach tegorocznej edycji Career Starter 2020. Porozmawia z Wami również o edycjach z poprzednich lat i będziecie mogli zadać pytania Kacprowi, który współpracuje z nami od ubiegłych wakacji i chętnie podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Dowiecie się także, jak w obecnej sytuacji będzie prowadzona rekrutacja, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo.

Na sam koniec wygospodarujemy też czas na sesję Q&A – więc przygotujcie pytania! Oczywiście nie zabraknie małego konkursu z nagrodami!

Zarejestruj się na Wirtualne Targi Pracy

Stay tuned!