wiosenny_staz

Wiosenny staż IT.integro Career Starter – nabór rozpoczęty!

Ruszył nabór do kolejnej edycji płatnego programu stażowego IT.integro Career Starter. Tym razem, wiosenny staż po raz pierwszy skierowany będzie wyłącznie do studentów uczących się w Warszawie lub tych, którzy ze stolicą wiążą swoją najbliższą przyszłość. Jednocześnie został uruchomiony nabór do letniej edycji programu. Realizowany będzie w okresie lipiec – sierpień, dla wszystkich oddziałów IT.integro – w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Wieliczce.

#makeIThappen

Wiosenna edycja stażu IT Career Starter została stworzona dla studentów Informatyki, Ekonometrii i kierunków pokrewnych, kończących studia na początku 2019 roku. Wśród osób aplikujących równie mile są widziani studenci zaoczni, chcący połączyć weekendową naukę z pracą w IT.integro.

Wiosenny staż IT.integro Career Starter

Career Starter jest programem stażowym, organizowanym przez zespół specjalistów IT.integro, cieszącym się z każdą edycją, coraz większym zainteresowaniem. Podczas naboru do poprzedniej, letniej edycji stażu Career Starter 2018, chętnych do udziału w programie było ponad 500 osób. Tegoroczna rekrutacja na wiosenny staż ruszyła 17 grudnia br. i potrwa do 15 lutego 2019 roku.

#SpringEdition2019

W trakcie praktyk, zespół pracowników IT.integro pomoże adeptom rozwinąć skrzydła, wspierając podczas stawiania pierwszych kroków w branży IT. W pierwszych tygodniach, stażyści IT programiści wezmą udział w Career Starter Academy. To specjalny zestaw szkoleń i warsztatów, przygotowujących stażystów do pracy w wybranym dziale projektowym. Dzięki temu, poznają podstawy pracy konsultanta Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central), a także rozszerzą wiedzę na temat systemu ERP. Nie zabraknie szkoleń w zakresie języka programowania C/AL i wielu innych.

„Chcemy stworzyć jak najlepsze warunki nauki i rozwoju dla naszych stażystów. Z każdą edycją staramy się ulepszać nasz program.
– mówi Marta Krześlak, Młodszy Specjalista HR, IT.integro – Wiemy, że oprócz szkoleń i warsztatów ważna jest także atmosfera i aklimatyzacja w zespole, dlatego zawsze planujemy atrakcje integracyjne, które dają chwilę wytchnienia w natłoku nowych wyzwań i pracy” – dodaje.

Końcowy etap programu stanowi spotkanie z Zarządem i prezentacja zrealizowanego przez siebie projektu. Najlepsi z uczestników otrzymają propozycję dalszej współpracy.

Dołącz do zespołu IT.integro

Weź udział w programie stażowym IT.integro Career Starter. Zdecyduj w którym terminie chciałbyś wziąć udział, wiosennym (marzec-kwiecień), czy letnim (lipiec-sierpień). Staż IT odbywa się w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu.

Wypełnij formularz rekrutacyjny w którym opiszesz siebie w 5-6 zdaniach oraz wypełnisz krótki test. Nie zapomnij o dołączeniu CV! Pamiętaj, nabór na wiosenny staż trwa do 15 lutego 2019 roku. Jeśli zdecydowałeś się na aplikację na staż letni, Twoje zgłoszenie zostanie uwzględnione podczas kolejnej rekrutacji, o czym zostaniesz na bieżąco informowany.