Staż w Dziale IT

IT.integro Career Starter

Lokalizacja: Poznań

#SummerEdition2019

#MakeITHappen

Już od 3 lat program stażowy IT.integro Career Starter pomaga studentom stawiać pierwsze kroki w branży IT. W tym roku, po raz pierwszy skierowany jest nie tylko do przyszłych konsultantów systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), ale również do przyszłych pracowników działu IT, czy administratorów.

Jeśli jesteś studentem III, IV, V roku bądź absolwentem kierunków związanych z Elektroniką, Telekomunikacją, Informatyką lub pokrewnym. Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności techniczne, takie jak projektowanie, konfigurowanie, wdrażanie systemów IT, a także wiedzę z obszarów infrastruktury IT i nowych technologii. To program stworzony dla Ciebie!

Twoja kariera w branży IT zaczyna się tutaj

Staż w Dziale IT będzie trwał 2 miesiące (od lipca do końca sierpnia). Każdemu z uczestników zostanie przydzielony opiekun, który będzie Waszym wsparciem podczas codziennej pracy w zespole. Pomożemy Wam podczas stawiania pierwszych kroków, rozwiniemy Waszą wiedzę, damy cenne wskazówki. Zależy nam, aby stworzyć odpowiednie warunku do pracy, aby rozwinięcie skrzydeł stało się jedynie kwestią czasu.

Wraz z końcem stażu, odbędziecie indywidualne spotkanie z Zarządem, gdzie zaprezentujecie stworzony przez Was projekt. Otrzymacie dyplomy, które będą świadectwem zdobytej przez Was wiedzy i umiejętności. Najlepszym z uczestników zostanie zaproponowana dalsza współpraca na dogodnych warunkach.

Program stażowy IT.integro Career Starter

Career Starter Academy

W trakcie pierwszych tygodni, stażyści wezmą udział w szkoleniach i warsztatach. Całość odbędzie się w siedzibie firmy IT.integro w Poznaniu. W trakcie Career Starter Academy, uczestnicy poznają podstawy pracy konsultanta Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), zagadnienia związane z systemem ERP, językiem programowania C/AL i elementami pracy Działu IT.

Program stażowy IT.integro Career Starter

Career Starter Team

Ponieważ wiedza i doświadczenie, są dla nas równie ważne jak dobra zabawa i integracja, stworzyliśmy Career Starter Team. To element stażu w trakcie którego każdy z uczestników będzie miał okazję poznać się bliżej, podzielić swoimi spostrzeżeniami i wiedzą. Co zaplanowaliśmy? To niespodzianka!

Profil idealnego stażysty

IT hero.

Marzą nam się stażyści, którzy posiadają co najmniej podstawową wiedzę z zakresu programowania i procesów biznesowych. Studenci i absolwenci chcący rozwijać się, poznawać nowe możliwości, badać nieznane kierunki oraz tworzyć innowacyjne rozwiązania. Zależy nam na ludziach otwartych, komunikatywnych, pełnych pomysłów.

Profil idealnego stażysty

Jesteś studentem III, IV, V roku na kierunku związanym z Elektroniką, Telekomunikacją, Informatyką lub pokrewnym.

Interesujesz się branżą IT.

Znasz podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem informatycznym.

Potrafisz czytać dokumentację techniczną ze zrozumieniem, również w języku angielskim.

Myślisz analitycznie podczas rozwiązywania problemów.

Rozkręcisz i skręcisz swój komputer z ‘zamkniętymi oczami’.

Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Co zyskujesz?

Zadbamy o Twój rozwój.

Zdobędziesz nową wiedzę i doświadczenie.

Podniesiesz swoje kwalifikacje techniczne - umiejętności projektowania, konfigurowania oraz wdrażania systemów IT.

Poszerzysz swoją wiedzę z obszaru infrastruktury IT, systemów oraz nowych technologii.

Zdobędziesz kompetencje miękkie, takie jak efektywne uczenie się, sprawna i przejrzysta komunikacja, skuteczne negocjowanie.

Poznasz tajniki funkcjonowania firmy informatycznej, w której działy IT świadczą wsparcie technologiczne dla konsultantów wewnętrznych oraz klientów.

Zyskasz możliwość pracy z międzynarodowymi, wielooddziałowymi firmami od San Francisco, poprzez Hiszpanię, Filipiny, aż po Singapur.

Dowiesz się jak tworzyć i administrować dedykowane środowiska serwerowe (także oparte o chmurę Microsoft Azure).

Pobierz ofertę stażu
#Edition 2019

Rekrutacja na staż w Dziale IT w 4 krokach

Aby zostać jednym ze stażystów programu IT.integro Career Starter i odbyć płatny staż, wystarczy, że przejdziecie przez kilka prostych etapów. Dzięki nim poznamy Was bliżej!

Program stażowy IT.integro Career Starter

Etap 1

Wypełnij formularz on-line

Wypełnij formularz na naszym portalu internetowym. Opisz siebie w kilku zdaniach oraz dlaczego staż w dziale IT jest właśnie dla Ciebie. Pozwoli nam to lepiej ocenić Twoje predyspozycje. Pamiętajcie o dołączeniu CV!

Program stażowy IT.integro Career Starter

Etap 2

Test pisemny i rozmowa
z opiekunem zespołu

Jeśli pozytywnie przejdziesz pierwszy etap, zaprosimy Cię do siedziby naszej firmy. Każdy z kandydatów rozwiąże test, a Ci którzy otrzymają pozytywną ocenę, odbędą rozmowę z opiekunem projektu.

Program stażowy IT.integro Career Starter

Etap 3

Program stażowy IT.integro Career Starter

Etap 4

Gratulacje! Znalazłeś się wśród najlepszych

Jeśli poprzednie etapy przebiegły pomyślnie i zachwyciliście nas swoją wiedzą, możliwościami oraz charakterem, zaprosimy Was na płatny staż!

Aplikuj na staż Career Starter w Dziale IT

[contact-form-7 id="1307" title="Rekrutacja 2019_DziałIT"]

O IT.integro

We do IT right.

IT.integro Career Starter

IT.integro jest strategicznym Partnerem Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAVw Polsce, współpracując w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów informatycznych oraz wdrażając najpopularniejszy system ERP z rodziny produktów Microsoft.

IT.integro wyróżnia się swoją wiedzą i doświadczeniem, które zaowocowały licznymi wyróżnieniami, w tym statusem Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning, finalisty Microsoft Dynamics Regional Partner for Central and Eastern Europe of the Year 2016, Microsoft Dynamics Partner of the Year 2016 oraz członkostwem w elitarnej grupie President’s Club for Microsoft Dynamics.

Spółka przeprowadziła już ponad 350 wdrożeń i 850 projektów. Od ponad 20 lat wspiera pracę ponad 4 500 użytkowników systemu Dynamics 365 Business Central (Microsoft Dynamics NAV).

Dodatkowo, z sukcesem realizuje globalne, wielojęzyczne i wielowalutowe projekty wdrożeniowe dla korporacji oraz grup kapitałowych. Spółka zrealizowała już ponad 80 zagranicznych wdrożeń systemu ERP w 51 krajach i wspiera ponad 2 000 obcojęzycznych użytkowników z całego świata.

141

pracowników

86

konsultantów

28

lat doświadczenia

12

zespołów projektowych

22

ekspertów IT i Helpdesk

4

oddziały w Polsce

350

wdrożeń systemu ERP

4 500

wspieranych użytkowników systemu ERP

1 500

wspieranych obcojęzycznych użytkowników systemu ERP

850

projektów

51

krajów, w których zrealizowaliśmy wdrożenia

80

wdrożeń zagranicznych

Kontakt

Oddziały

Warszawa
ul. Sokołowska 9, lokal U4

Wrocław
ul. Wyścigowa 56c, lokal 16

Kraków-Wieliczka
ul. Janińska 15e, Wieliczka

IT.integro Career Starter

IT.integro

TOP