IT.integro Career Starter 2018

Rusza program stażowy IT.integro Career Starter AD 2018!

Wraz z początkiem marca rusza nabór do programu stażowego IT.integro Career Starter. Na chętnych czekają miejsca w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Wieliczce.

#MakeIT z programem Career Starter

Już pierwszego marca 2018 rozpoczyna się nabór do letniego programu stażowego Career Starter. Program, organizowany przez IT.integro, cieszy się rosnącą popularnością. W zeszłym roku chęć udziału zadeklarowało blisko 300 studentów. W tym roku na chętnych czeka kilkanaście miejsc w czterech lokalizacjach – staż IT w Poznaniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu.

Career Starter skierowany jest do studentów i absolwentów Informatyki, Ekonometrii oraz pokrewnych kierunków, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w zespołach projektowych IT.integro.

Podczas dwumiesięcznego stażu, uczestnicy poznają pracę konsultantów Microsoft Dynamics NAV, będą brać czynny udział w realizacji projektów wdrożeniowych, zarówno dla klientów polskich, jak i zagranicznych.

IT.integro na Targach Pracy w Poznaniu i Warszawie

Przedstawicieli programu Career Starter nie zabraknie na największych targach pracy w Poznaniu i w Warszawie.

Zapraszamy na XXI edycję Targów Pracy Politechniki Poznańskiej organizowanych w dniach 7 – 8 marca 2018r. w Centrum Wykładowych i Bibliotece PP, przy ul. Piotrowo 2 oraz 14 marca na XXV Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Warszawskiej, które odbędą się w Gmachu Głównym, na placu Politechniki 1.

W trakcie wydarzeń będzie możliwość spotkania z przedstawicielami IT.integro, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące wymagań, przebiegu rekrutacji oraz samym IT stażu dla programistów. Będzie można także porozmawiać z absolwentami programu Career Starter z poprzednich lat.

Make IT happen

Aby wziąć udział w programie stażowym IT.integro Career Starter, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.careerstarter.pl.

Sprawdź także, jak wyglądał staż Career Starter 2017!