Staż w IT - Career Starter 2021

Aplikuj na płatny wakacyjny staż w IT Career Starter 2021!

18 marca rozpoczęliśmy rekrutację do 6. edycji programu stażowego IT.integro Career Starter 2021! Poszukujemy absolwentów lub studentów III, IV lub V roku informatyki, ekonometrii, zarządzania produkcją lub kierunków pokrewnych, którzy chcą rozpocząć karierę w branży IT. Dowiedz się, jak wygląda rekrutacja na płatny wakacyjny staż w IT.integro i dołącz do naszego zespołu!

Już dziś zarejestruj się na Career Starter meetup 2021!

28.04. od 11:00 do 13:00 odbędzie się spotkanie on-line z rekruterem oraz stażystą z poprzedniej edycji. Opowiedzą o tym, jak wyglądały wakacyjne staże w poprzednich latach, a także jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

AGENDA

O Career Starter

  • W jakim celu realizujemy staże?
  • Z jakimi technologiami pracujemy?
  • Co czeka stażystów w edycji Career Starter 2021?

O przebiegu rekrutacji

  • Rekrutacja zdalna, czyli jak rekrutujemy w czasie epidemii?
  • Jak się przygotować do spotkań i testu?

Stażysta z naboru Career Starter 2019 opowie, dlaczego warto zacząć pierwszą pracę w IT z IT.integro.

Sesja Q&A

Zarejestruj się już dziś na Career Starter meetup 2021!

Jak będzie przebiegała rekrutacja?

  • Formularz aplikacyjny na www.careerstarter.pl będzie aktywny od 18 marca do 31 maja i wtedy każda zainteresowana osoba może przesłać swoje CV.
  • Wszystkie nadesłane CV będą analizowane na bieżąco. Osoby spełniające podstawowe warunki otrzymają zaproszenie do kolejnego etapu rekrutacji – na test.
  • Osoby, które uzyskają minimum 55% punktów z testu – zapraszamy do finalnego etapu.
  • Finał rekrutacji to spotkanie on-line z potencjalnym kierownikiem, potrwa około 20 minut. Po tej rozmowie podjęta zostanie ostateczna decyzja o przyjęciu kandydata na staż.

Sprawdź zakładkę kogo szukamy – znajdziesz w niej wymagania.

Jak przygotować CV?

Napisanie pierwszego CV bywa wyzwaniem, dlatego przekazujemy garść wskazówek! Przede wszystkim musi zawierać niezbędne informacje w odniesieniu do określonych wymagań wobec kandydatów na dane stanowisko. Zwróć uwagę, aby CV Twoje było czytelne i przejrzyste, ułożone chronologicznie. Pochwal się, jakie umiejętności posiadasz, w jakich językach potrafisz mówić, czy masz jakieś osiągnięcia. Warto dodać sekcję z zainteresowaniami bądź dodać kilka słów o sobie. Koniecznie należy też zawrzeć dane kontaktowe!

Na czym polega test?

Na test kompetencji składa się kilkanaście zadań z różnych obszarów. Na pewno można spodziewać się programowania, analizy danych czy projektowania struktur danych. Pojawi się też kilka pytań z zakresu podstaw rachunkowości, procesów biznesowych, a także języka angielskiego. Test kandydaci rozwiązują zdalnie, po wcześniejszym zapisaniu się na zaproponowany termin. W trakcie rozwiązywania zadań jedna z rekruterek IT.integro dostępna jest na czacie Teams, aby odpowiadać na ewentualne pytania. Czas wyznaczony na rozwiązywanie zadań to 2 godziny.

Finał rekrutacji!

Finalne spotkanie rekrutacyjne to spotkanie, w którym zwykle bierze udział dwóch potencjalnych przełożonych, a także osoba z HR. Jak się przygotować i czego można spodziewać się w trakcie tego spotkania? Sprawdź informacje o naszej działalności – czy interesuje Cię to, czym się zajmujemy. Dowiedz się, czym są systemy ERP i przemyśl, dlaczego chcesz wziąć udział w Career Starter 2021. Czy masz jakieś umiejętności bądź pierwsze doświadczenia zawodowe, które ułatwią Ci wdrożenie się w IT.integro? Opowiedz o nich w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Witaj w zespole

Rekrutacja zakończona pozytywnie? Wspaniale, gratulacje! Zespół HR przekaże Ci niezbędne informacje odnośnie organizacji stażu i harmonogramu pracy. Nie zwlekaj i aplikuj – www.careerstarter.pl

Aby być na bieżąco z naszymi komunikatami, obserwuj profil Career Starter na Facebooku.