Rekrutacja na wakacyjny staż IT Career Starter 2022

Rekrutacja do Career Starter 2022 już w marcu!

Pierwszy kwartał roku to w IT.integro między innymi czas przygotowań do programu stażowego Career Starter 2022. Tegoroczna edycja ulega zmianie ze względu na rozrastające się potrzeby firmy. W tym roku zaprosimy do współpracy stażystów we wszystkich oddziałach – w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Co ulegnie zmianie? Trzytygodniowy cykl szkoleniowy będzie odbywał się nie w jednej, a w dwóch lokalizacjach! Stażyści IT z Warszawy i Krakowa będą przechodzili cykl szkoleniowy oraz integracje w Warszawie, natomiast stażyści z Poznania i Wrocławia – w naszej poznańskiej centrali.

Dlaczego warto?

Career Starter to staż w IT dla osób zainteresowanych rozwojem na ścieżce konsultanta ERP. Staż to doskonały sposób na początek tej drogi. W trakcie szkoleń każdy stażysta i stażystka pozna podstawowe zagadnienia z obszaru procesów biznesowych i rachunkowości oraz zapozna się z podstawową funkcjonalnością systemu Microsoft 365 Business Central. Oczywiście nie zabraknie szkolenia programistycznego, w trakcie którego uczestnicy poznają zagadnienia z obszaru:

  • programowania w AL przy użyciu VS Code,
  • Dockera i konteneryzacji,
  • Azure DevOps.

O wrażenia po stażu zapytaliśmy Annę Stpiczyńską, która miała okazję dołączyć do IT.integro w ramach poprzedniej edycji. Ania dalej z nami współpracuje, wspierając oddział w Warszawie.

Career Starter to najlepsza okazja na rozpoczęcie kariery w branży IT. Zadania, które realizuję podczas stażu są bardzo różnorodne, więc w pracy nie ma miejsca na nudę. Dzięki temu również czuję, że znacznie rozwinęłam swoje umiejętności oraz nauczyłam się wiele nowych rzeczy związanych z rachunkowością, programowaniem i systemami ERP. Oczywiście, nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc i ogromne wsparcie ze strony bardziej doświadczonych kolegów z zespołu.

Anna Stpiczyńska, stażystka Career Starter

Kogo szukamy do programu Career Starter 2022?

Do współpracy poszukujemy studentów i absolwentów kierunków takich jak informatyka i ekonometria, finanse i rachunkowość, automatyka i robotyka. Jakie umiejętności są dla nas kluczowe?

  • Umiejętność programowania (mile widziane języki z grupy C)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Proaktywne podejście do zadań

Co nas wyróżnia? Myślę, że wartością dodatkową współpracy z IT.integro jest partnerska atmosfera w całym zespole. Z pełną satysfakcją obserwujemy jak stażyści są przyjmowani przez zespoły i po 8 tygodniach stażu swobodnie opowiadają przy porannej kawie o modyfikacjach, które napisali; potrafią wyjaśnić, czym różni się VAT należny od naliczonego i jak przygotowali sobie środowisko developerskie do kolejnego zadania.

Marta Krześlak, Specjalistka ds. HR w IT.integro

Chcesz do nas dołączyć? Już 14 marca otwieramy formularze aplikacyjne! Przygotuj i prześlij do nas swoje CV, a być może właśnie Ty zostaniesz kolejnym stażystą Career Starter!