Kariera w IT

Twoja kariera w IT zaczyna się tutaj | IT.integro Career Starter

Trwa rekrutacja do kolejnej w tym roku edycji, płatnego programu stażowego IT.integro Career Starter #SummerEdition2019! Na uczestników czekają miejsca w każdym z oddziałów IT.integro – w Poznaniu, Wrocławiu, Wieliczce i Warszawie.

Career Starter skierowany jest do osób, których kariera w IT dopiero się zaczyna. Zależy nam na osobach aspirujących do roli konsultanta Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się również na rekrutację stażystów do działu IT.

Przypominamy, że rekrutacja na #SpringEdition w Warszawie zakończy się 15 marca br.

Make IT happen

Program Career Starter powstał z myślą o studentach Informatyki i kierunków pokrewnych. Zależy nam na osobach z pasją, lubiących programować, a także tych którym nie straszne są pojęcia takie jak faktura czy rachunek zysków i strat.

„Z każdym rokiem wraz ze wzrostem zainteresowania branżą IT wzrasta liczba spływających aplikacji. Staramy się dokładnie analizować każde CV. We wstępnym etapie pomaga nam w tym krótki formularz wypełniany na stronie www.careerstarer.pl – mówi Marta Krześlak Młodszy Specjalista ds. HR – Kandydatów spełniających podstawowe wymagania zapraszamy na testy. Po ich sprawdzeniu informujemy o wynikach i najlepszych z nich zapraszamy na rozmowy. Wierzymy, że to skuteczny, rzetelny proces, po którego zakończeniu możemy zaprosić na staż kandydatów, których profile są najbardziej adekwatne do działalności IT.integro” – dodaje.

Career Starter Academy

Wiemy, jak ważna jest nauka i rozwój, stąd każdą edycję Career Starter rozpoczynają trzy tygodnie szkoleń. To wykłady połączone z warsztatami związane z procesami biznesowymi, rachunkowością, a także podstawami programowania w języku C/AL. Ich zadaniem jest wyposażenie uczestników w kluczową wiedzę, niezbędną podczas pracy czy wykonywania zadań stażowych. Wiemy, że to najlepsza metoda zarówno na wdrożenie, jak i zrozumienie charakteru przyszłej pracy.

Dwumiesięczny program Career Starter jest czasem na oswojenie się z codziennymi obowiązkami i wyzwaniami pojawiającymi się podczas pracy. Każdy ze stażystów otrzyma zadanie, stanowiące realny przypadek pracy z klientem. Jego rozwiązanie przedstawią podczas indywidualnego spotkania z zarządem wraz z końcem stażu. Wtedy też zostanie wręczony im dyplom potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. Najlepszym z nich zostanie zaproponowana dalsza współpraca na atrakcyjnych warunkach.

Career Starter Team

Kariera w IT rozpoczyna się nie tylko od ciężkiej pracy i nauki. Ważne jest nawiązywanie nowych, wartościowych znajomości i integracja.

„Rozmawiając z uczestnikami zeszłorocznej, letniej edycji Career Starter nie sposób wspomnieć o tylko jednej rzeczy, która pozytywnie zapadła każdemu z nas w pamięci – mówi Ewa Stróżyńska, Asystentka Działu Marketingu i PR, IT.integro – Nikt z nas nie spodziewał się, że organizowana zbiórka artykułów szkolnych pod hasłem #akcjaEDUKACJA tak mocno nas zintegruje, a wspólne gotowanie włoskich potraw stworzy przyjacielską więź pomiędzy każdym z uczestników”.

BeIThero

Career Starter #SpringEdition2019 rozpocznie się 25 marca i potrwa do końca maja. Całość zostanie zorganizowana w warszawskim oddziale IT.integro. Z kolei #SummerEdition2019 będzie miał miejsce od 1 lipca do końca sierpnia we wszystkich oddziałach IT.integro – w Poznaniu, Wieliczce, Warszawie i Wrocławiu.

Poznaj nas na Targach Pracy

Spotkajmy się podczas Targów Pracy, organizowanych w Poznaniu i Warszawie. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie oraz przedstawić z naszej perspektywy, jak wygląda kariera w IT.

  • 12 marca – Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Warszawskiej.
  • 13-14 marca – XXIII Targi Pracy Politechniki Poznańskiej.
  • 26 marca – Targi pracy i staży branży IT Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Twoja kariera w IT

Program stażowy IT.integro Career Starter stworzony został z myślą o przyszłych konsultantach Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), a także pracownikach działu IT.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz z krótkim testem oraz dołączyć CV. Całość odbywa się poprzez stronę www.careerstarter.pl. Zainteresowani stażem w dziale IT, proszeni są o przesłanie swojej aplikacji pod adres rekrutacja@it.integro.pl w temacie wiadomości wpisując CS19 – Dział IT.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku. Informujemy tam na bieżąco o przebiegu rekrutacji oraz przekazujemy informacje związane ze stażem. Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca!