Jak przebiega rekrutacja na staż?

#makeIT happen

1.

Przygotuj swoje CV i załącz je do formularza aplikacyjnego

Wypełnij starannie formularz – to pierwsze informacje dla naszego zespołu HR, które ułatwiają nam wybór najbardziej odpowiednich kandydatów.

2.

Zostałeś zaproszony/zaproszona na test?

Świetnie! Czas przeznaczony na jego napisanie to od 1,5 do 2 godzin.

Zakres zadań to:

  • analiza danych,
  • projektowanie struktury danych,
  • kilka zadań z podstaw księgowości,
  • tłumaczenie z angielskiego na polski,
  • ale przede wszystkim zadania związane z programowaniem – my przedstawiamy problem i prosimy o zaproponowanie rozwiązania w dowolnym języku programowania.

Nie musisz bardzo dobrze znać wszystkich tych obszarów. Dla nas najważniejsze jest to, czy w tym zakresie posiadasz już jakieś umiejętności i chcesz się dalej rozwijać. Test również pokaże nam, jakie szkolenia będą Ci potrzebne.

3.

Zapraszamy do drugiego etapu

Jeśli test został napisany poprawnie i zdobyłeś/zdobyłaś min. 50% punktów - zapraszamy do drugiego etapu. Podczas tego krótkiego spotkania (15-30 minut) spotkasz się z potencjalnym opiekunem stażu i osobą z Działu HR.

Jak przygotować się do rozmowy?

Programem Career Starter 2020 koordynować będzie Marta, Młodszy specjalista ds. HR. Zostawiła dla kandydatów kilka wskazówek, żeby mogli lepiej wypaść podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Zastanów się, dlaczego chcesz wziąć udział w naszym stażu. Czy coś szczególnie zaciekawiło Cię w naszej ofercie, działalności? Na stronie www.IT.integro.pl znajdziesz wiele przydatnych materiałów, które pomogą Ci zrozumieć, czym się zajmujemy.

W jakim kierunku chcesz się rozwijać? Na jakich umiejętnościach i doświadczeniach zależy Ci najbardziej?

Co wniesiesz do zespołu IT.integro?

Czy w ramach studiów, a może prywatnie, zrealizowałeś/zrealizowałaś jakiś interesujący projekt programistyczny? Opowiedz nam o nim. Każde Twoje doświadczenie jest dla nas wartościowe i pozwoli nam lepiej Cię poznać jako kandydata.

Co po stażu?

#makeIT for business

Program stażowy Career Starter to nasz sposób na pozyskanie wartościowych pracowników, którzy przez lata będą współtworzyli zespół IT.integro. Dlatego naszym celem jest przygotowanie Cię do dalszej pracy i sprawdzenie, czy wzajemnie do siebie pasujemy.

Ostatni i najważniejszy etap stażu to zaprezentowanie samodzielnie zrealizowanego projektu przed Zarządem oraz Twoim opiekunem. Jeśli dobrze Ci pójdzie, otrzymasz od nas ofertę pracy.

Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami po zakończeniu stażu, ale kontynuujesz studia, możesz pracować z nami elastycznie – sam decydujesz, ile czasu możesz spędzić z nami w biurze, przy zachowaniu minimum dwóch dni pracujących w tygodniu. Po edycji Career Starter 2019 16 z 17 stażystów kontynuuje z nami współpracę, łącząc studia oraz wykonywanie obowiązków w niepełnym wymiarze.

Obecnie ponad 20 pełnooetatowych pracowników IT.integro to osoby, które z powodzeniem przeszły przez Career Starter, a przygodę z Microsoft Dynamics NAV rozpoczęły jako stażyści w trakcie jednej z edycji od 2016 roku.

Staż w IT - IT.integro Career Starter 2019

Ścieżka rozwoju Konsultanta ERP

Konsultanci ERP to najliczniejsza grupa pracowników IT.integro.
Sprawdź, jak wygląda ścieżka kariery Konsultantów i zdecyduj, czy to wyzwanie dla Ciebie!

TOP