career starter

Sierpniowa #akcjaEDUKACJA w ramach IT.integro shareIT – podziel się dobrem

Rozpoczęła się #akcjaEDUKACJA – pierwsza inicjatywa IT.integro shareIT – podziel się dobrem, za którą odpowiedzialni będą tegoroczni uczestnicy stażu IT Career Starter.

Wspieramy lokalne domy dziecka

#akcjaEDUKACJA to pilotażowy projekt tworzony w ramach IT.integro shareIT, oparty na idei społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Naszym celem jest udzielenie wsparcia lokalnym domom dziecka, dzięki zbiórce artykułów szkolnych dla ich wychowanków.

Wakacyjna #akcjaEDUKACJA

Zbiórka zostanie przeprowadzona we wszystkich oddziałach IT.integro – we Wrocławiu, Warszawie, Wieliczce i Poznaniu. Osobami wyznaczonymi do koordynowania całej akcji zostali stażyści IT Career Starter 2018. Stworzyli oni 5 komitetów – po jednym dla każdego miasta. Wyjątkiem jest Poznań, do którego zostały przydzielone dwa zespoły.

Każdy z komitetów zorganizuje zbiórkę dla wybranego przez siebie domu dziecka. Przeprowadzenie akcji to nie tylko kontakt z pracownikami IT.integro, ale przede wszystkim rozmowa z osobami decyzyjnymi w każdym z ośrodków, zebranie informacji o potrzebnych artykułach i dostarczenie ich na miejsce po zakończeniu projektu.

#akcjaEDUKACJA z myślą o najmłodszych

Początek września dla uczniów to czas powrotu do szkoły, ale nie dla wszystkich jest to radosny okres. Bardzo często zdarza się, że podopieczni domów dziecka z powodu skromnego budżetu nie mają możliwości otrzymania artykułów szkolnych o których zawsze marzyli lub są one gorszej jakości w stosunku do tych posiadanych przez rówieśników.

W ramach #akcjaEDUKACJA zbieramy artykuły do wyprawki szkolnej, takie jak: długopisy, zakreślacze, kredki, flamastry, piórniki itp. Zależy nam, aby były to przedmioty kolorowe, takie które sprawią radość wszystkim dzieciom.

ShareIT – podziel się dobrem

IT.integro liczy ponad 130 pracowników – to 130 szans na uśmiech dziecka – mówi Daria Widerowska, Marketing & PR Manager, IT.integro – Zależy nam, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał każdego z pracowników do dzielenia się dobrem, a przy okazji to doskonała okazja do sprawdzenia zaangażowania i umiejętności współpracy stażystów Career Starter – dodaje.