Staż w IT dla studentów Career Starter

5 powodów, dla których warto wziąć udział w stażu Career Starter 2023

Szukasz pierwszego doświadczenia zawodowego w obszarze IT, ale nie wiesz jaką ofertę wybrać? Chcesz rozwijać się w obszarze programowania, ale też analizy procesów i współpracy z biznesem? Krótko opowiemy Ci, dlaczego warto aplikować na wakacyjny staż w IT.integro – Career Starter.

#Wiedza – czego nauczysz się podczas stażu IT?

Wiedza to nieodzowny element programu stażowego w IT.integro. Każdego roku grupa stażowa rozpoczyna od cyklu szkoleń, aby zdobyć niezbędną wiedzę do dalszej pracy. Czego Cię nauczymy? Wprowadzimy Cię w świat programowania w AL – języku dedykowanego systemowi Microsoft Dynamics 365 Business Centra. Pokażemy Ci, jak działają podstawowe procesy biznesowe, z którymi będziesz miał do czynienia w kolejnych tygodniach współpracy. Poznasz też podstawy księgowości.

Do tego przejdziesz szkolenia miękkie z autoprezentacji. Ale na tym nie koniec! Podczas stażu w IT.integro zaopiekuje się Tobą mentor – będzie wyznaczał Ci zadania, ale także wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem!

#Elastyczność – staż IT podczas studiów

Szukasz stażu na dłużej niż 2 miesiące, ale boisz się, że nie pogodzisz pracy z kontynuacją studiów? W IT.integro możesz kontynuować pracę podczas studiów.

Pełnego wymiaru dyspozycyjności (40h tygodniowo) oczekujemy tylko w okresie lipca i sierpnia. Przy kontynuacji współpracy w trakcie roku akademickiego, wymagamy dyspozycyjności przez co najmniej 16 godzin na tydzień. Swobodnie połączysz dalszą edukację i zdobywanie doświadczenia komercyjnego w świecie wdrożeń ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central.

#Dobra_atmosfera – zostań częścią zgranego zespołu

W trakcie Career Starter nie tylko zdobędziesz nową wiedzę i doświadczenie zawodowe. Z doświadczenia wiemy, że uczestnictwo w stażu to także czas nawiązywania nowych znajomości. Grupa stażystów wspólnie spędza czas szkoleń i uczestniczy w wyjściach integracyjnych. Poza tym czeka na Ciebie zespół, który nie tylko będzie zlecał Ci zadania i wspierał w ich rozwiązywaniu, ale także chętnie zabierze Cię na kawę i pączka.

Zobacz też, co działo się podczas edycji stażu IT Career Starter 2022.

#Doświadczenie – rozwijaj się jako stażysta programista

Studiujesz i obawiasz się, że w procesach rekrutacji na stanowisko zabraknie Ci doświadczenia? Właśnie dla takich osób organizujemy program stażowy. Nie musisz mieć komercyjnego doświadczenia w programowaniu. Oczekujemy od Ciebie komunikatywności, umiejętności kodowania (preferowane języki back endowe), znajomości języka angielskiego na poziomie B1 i chęci do nauki. To wystarczy na początku ścieżki kariery, w roli stażysty programisty ERP.

Poznaj wskazówki naszych rekruterek, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej na staż IT.

#MakeITHappen

Wcześniejsze argumenty nie przekonały Cię do aplikowania? Brzmi zbyt pięknie? Na potwierdzenie naszych słów możemy potwierdzić, że ponad 70 regularnych pracowników IT.integro to osoby, które rozpoczęły z nami współpracę właśnie przez wakacyjny staż Career Starter. Zajrzyj na naszą stronę www.careerstarter.pl i dowiedz się więcej!

Career Starter meetup

Wiemy, jak trudno jest wybrać pierwsze miejsce pracy i ile czynników wpływa na tą decyzję. Żeby ułatwić Ci decyzję, czy Career Starter to staż dla Ciebie, zorganizowaliśmy Career Starer meetup. Podczas webinaru on-line nasza Specjalistka ds. HR, Marta Krześlak, opowie o stażu, szkoleniach i rekrutacji. Weźmie w nim udział także Adam Fabijan, który brał udział w Career Starter 2021 i tak jak Ty, stał kiedyś przed tą samą decyzją. Career Starter meetup odbędzie się 20 kwietnia o 10:00.